web analytics

Kliendihaldus (Soome) Müük (Soome)
Kati London Tarmo Sauna-aho
+372 5596 0513 358 400 430 292
kati[at]bellfire.ee bellfire[at]elisanet.fi
 
Kliendihaldus (Rootsi) Raamatupidamine
Monika Õigus +372 641 2412
+372 5802 8274 finance[at]bellfire.ee
monika[at]bellfire.ee
Müük (Eesti) Tegevjuht
Gerlin Nigulas Raivo Tõnne
+372 5834 8708 +372 512 6036
gerlin[at]bellfire.ee raivo[at]bellfire.ee
 Personalijuht
 Maarit Liidemaa
 +372  506 4814
 maarit@bellfire.ee
Külastage meid ka Riias,

Dole kaubanduskeskuses

Aadress: Maskavas iela 357, Latgales  priekšpilsēta, Rīga

dole@eliza-k.lv

+371 26 133 546

 


Asiakaspalvelu ( Suomi) Myynti (Suomi)
Kati London Tarmo Sauna-aho
+372 55 960 513 358 400 430 292
kati@bellfire.ee bellfire@elisanet.fi
Asiakaspalvelu ( Ruotsalainen) Myynti (Viro)
Monika Õigus   Gerlin Nigulas
+372 5802 8274 +372 5834 8708
monika@bellfire.ee gerlin@bellfire.ee
Kirjanpito  Toimitusjohtaja
+372 6 412 412  Raivo Tõnne
finance@bellfire.ee  +372 51 26 036
raivo@bellfire.ee
 Henkilöstöpäällikkö
 Maarit Liidemaa
 +372  506 4814
 maarit@bellfire.ee  

 

 

 

 

 

 

 

 

maanantai, 19.09.2016

Ringtee 26, Tartu 51013 Estonia | Office: +372 641 2412
Fax: +372 641 2305 | Sales: +358 4004 30292, +372 512 6036
bellfire@bellfire.ee

kodulehe tegemine